Pomoc dla uzależnionych

Pixabay

SOCHACZEW Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie, w związku z realizacją miejskiego programu przeciwdziałania narkomanii, zaprasza tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, zmagają się z problemami i szukają pomocy w ich rozwiązywaniu, do skorzystania z bezpłatnych konsultacji i porad, m.in. psychologicznych i terapeutycznych.

Bezpłatnych porad i konsultacji udziela specjalista terapeuta ds. uzależnień w każdą środę w godz. 14.00-18.00. Wsparcie obejmuje m.in. konsultacje dla osób spożywających i zażywających środki psychoaktywne, konsultacje dla osób uzależnionych od innych środków psychoaktywnych, motywowanie do podjęcia terapii. Zapisy osobiste lub telefoniczne pod nr 46 863 14 81 lub 863 14 82 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Dodajmy, że od czerwca w siedzibie CUS odbywają się spotkania Anonimowych  Narkomanów (AN), tj. międzynarodowej społecznej wspólnoty zdrowiejących narkomanów. AN wspólnie tworzą proces zdrowienia, budując trwałą sieć wzajemnego wsparcia. Uczestnictwo w spotkaniach jest dobrowolne, nie są prowadzone listy obecności. Mityng Anonimowych Narkomanów w Sochaczewie, Aleja 600-lecia 90, środy w godz. 17.15-18.15.

opr. es

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz