Odpowie za przywłaszczenie telefonu komórkowego

fot. Pixabay
Reklamy
Policjanci zatrzymali 18 – letniego sprawcę przywłaszczenia telefonu komórkowego. Młody mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie zgłoszono przywłaszczenie telefonu komórkowego, którego użytkownikiem był syn zgłaszającej.  Z ustaleń wynika, że nastolatek spotkał się ze znajomymi niedaleko bulwarów. W pewnym momencie podał komórkę koledze, ponieważ chciał coś wyjąć z plecaka.

Po spotkaniu zorientował się, że nie odebrał swojego telefonu, więc próbował skontaktować się z 18 – latkiem, któremu przekazał smartfon, jednak młody mężczyzna twierdził, że nie ma jego komórki.

Kilka dni temu policjanci zatrzymali 18 – latka. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut przywłaszczenia powierzonego mienia. Mieszkaniec gminy Iłów przyznał się do popełnionego przestępstwa. Powiedział policjantom, że zaraz po telefonie od kolegi, wyrzucił jego komórkę. Za popełniony czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz