Od 15 lipca na Boryszew jedziemy obwodnicą

Reklamy
Przypominamy, że zgodnie z zapowiedzią wczoraj firma Strabag zamknęła dla ruchu kolejny remontowany odcinek ulicy 15 Sierpnia między ulicą Broniewskiego a obwodnicą miasta.

Teraz, gdy chcemy dojechać z centrum Sochaczewa do SCK, zakładów w Boryszewie czy na osiedle Malesin musimy korzystać z następującego objazdu: ulica Licealna, rondo, wiadukt kolejowy, ul. Żyrardowska, na rondzie skręt w prawo, dalej obwodnicą miasta do wiaduktu przechodzącego nad ulicą 15 Sierpnia. Wjazd i zjazd z obwodnicy są i pozostaną otwarte dla ruchu.

Strabag zapewnia, że przez cały czas (z niewielkimi wyjątkami, gdy wymagać będzie tego technologia lub bezpieczeństwo pieszych) zapewni dojście i dojazd właścicielom posesji zlokalizowanych przy ul. 15 Sierpnia, w tym wiernym do boryszewskiego kościoła.

Jeśli chodzi o transport publiczny, to od wczoraj autobusy ZKM zaczęły korzystać z objazdu, a nową trasą poruszają się autobusy kursujące między przystankami Energop i stacją PKP, czyli większość obsługiwanych przez ZKM linii: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, LD.

ZKM korzysta z obwodnicy i wszystkie autobusy wyjeżdzające z PKP skręcają w ul. Żyrardowską. Dalej jadą obwodnicą i zjeżdżają z niej w Boryszewie przy Sochaczewskim Centrum Kultury kierując się dalej w stronę Energopu. To o 2,6 km dłuższa trasa i ok. 4-5 minut więcej czasu na jej pokonanie.

Apelujemy do kierowców, by patrzyli na znaki i stosowali się do nich.

UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz