Letnie kino

fot.podglądowe
Około pół tysiąca osób obejrzało film „Bohemian Rhapsody”. Pierwszy w tym sezonie seans w ramach Sochaczewskiego Kina Letniego odbył się w czwartek 1 lipca na plaży miejskiej.

Organizatorzy przygotowali dla mieszkańców 120 leżaków. Wszystkie były zajęte! Za dodatkowe miejsca dla widzów posłużyły schody terenowe znajdujące się przy plaży. Był też darmowy popcorn a przed seansem konkurs z nagrodami ufundowanymi przez Urząd Miejski w Sochaczewie.

Był to pierwszy z czterech filmów wyświetlonych w tym roku w ramach Sochaczewskiego Kina Letniego. Zapraszamy na plażę miejską na kolejne projekcje.

15 lipca, godz. 21.30, „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”

To włoski komediodramat z 2016 roku w reżyserii Paolo Genovese. Dotyka problemu szczerości w relacjach damsko-męskich, jednocześnie pokazując, jak bardzo można nie znać najbliższych sobie osób. Eva (Kasia Smutniak) i Rocco (Marco Giallini) zapraszają na kolację siedmioro swoich przyjaciół, by wspólnie podziwiać zaćmienie Księżyca. Podczas kolacji Eva proponuje grę: wszyscy odkładają na stół swoje telefony i odczytują na głos każdą otrzymaną wiadomość. Z każdym kolejnym SMS-em okazuje się, że wieloletni przyjaciele i małżonkowie tak naprawdę zupełnie się nie znają…

5 sierpnia, godz. 21.00, „Green book”

Zdobywca trzech Oscarów w najważniejszych kategoriach: za najlepszy film, najlepszy scenariusz i najlepszego aktora oraz zdobywca trzech Złotych Globów. Film nagrany w konwencji kina drogi opowiada historię spotkania szofera z Bronxu i ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem ruszają w trasę koncertową na południe USA. Pierwsze wrażenie mówi, że różni ich wszystko: wykształcenie, sposób bycia, status społeczny, a nawet ulubione jedzenie i rozrywki. Podczas kilku wspólnych tygodniu przekonują się, jak wiele ich łączy. Pełna przygód podróż zainicjuje nietypową przyjaźń.

19 sierpnia, godz. 21.00, „Cudowny chłopak”

Film opowiada losy 10-letniego Augusta Pullmana, który ma zdeformowaną twarz. Do tej pory nie chodził do szkoły, a lekcji udzielała mu w domu matka. Auggie idzie po raz pierwszy do publicznej szkoły, gdzie będzie musiał zmierzyć się z nieprzyjemnymi spojrzeniami kolegów. Chłopiec po pierwszych kłopotach, będzie uczył kolegów akceptacji i współczucia. Auggie udowodni, że liczy się wewnętrzne piękno i marzenia. „Cudowny chłopak” to amerykańska produkcja z 2017 roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Julia Roberts i Owen Wilson

UM

fot. UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz