Letnie kino z CPK

Reklamy

Już w najbliższą sobotę w Baranowie odbędzie się pierwszy seans filmowy w ramach cyklu wydarzeń Kino Letnie „Kierunek CPK”. Kino zagości także w Teresinie Plenerowe pokazy filmów dla dzieci i dorosłych odbywać się będą w lipcowe i sierpniowe soboty. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.

Letni wieczór, wygodne leżaki, smaczny poczęstunek i dobry film – takie atrakcje czekają na mieszkańców miny Baranów już w sobotę, 3 lipca. Pierwszy pokaz odbędzie się przy Filii Biblioteki Publicznej w Kaskach przy ul. Królewska 44. Tydzień później, w sobotę, 10 lipca, kino plenerowe zagości w Teresinie przy Alei 20-lecia 5A.

Pokazy dla dzieci startują o godz. 17.00, a dla dorosłych o 19.00. W najbliższą sobotę najmłodsi będą mogli zobaczyć „Minionki”, a starsi film „O Północy w Paryżu”. Natomiast 10 lipca w Teresinie odbędą się seanse „Jak wytresować smoka?” dla dzieci i „Boska Florence” dla dorosłych. Pokazy filmowe to część akcji „Kino Letnie „Kierunek CPK”, którą spółka Centralny Port Komunikacyjny organizuje dla mieszkańców. W lipcu i sierpniu zaplanowane są weekendowe pokazy dla widzów w każdym wieku.

Wakacje to idealny czas na odpoczynek na świeżym powietrzu. Dostrzegając to – stwarzamy okazję do spotkań w gronie rodziny, sąsiadów czy znajomych. Zachęcamy wszystkich do udziału we wspólnych seansach filmowych w plenerze. Mamy nadzieję, że mieszkańcy pozytywnie odpowiedzą na nasze zaproszenie i będzie to krok w budowaniu dobrej relacji, w nieco mniej oficjalnej atmosferze – mówi Katarzyna Dobrońska, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem Inwestycji w spółce CPK.

Filmy w plenerze to nie wszystko. Dla uczestników Kina Letniego „Kierunek CPK” spółka przewidziała m.in. darmowy popcorn, watę cukrową, lody naturalne i napoje. Podczas wybranych edycji Kina Letniego „Kierunek CPK” uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami spółki Centralny Port Komunikacyjny i zadania pytań na temat inwestycji.

O kolejnych seansach w ramach Kina Letniego „Kierunek CPK” będziemy informować na bieżąco.

CPK/opr. atu

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz