Kronika kryminalna

fot.policja

Złapana złodziejka

ROZLAZŁÓW Policjanci zostali wezwani 19 lipca do sklepu w Rozlazłowie. Obsługa ujęła w nim na gorącym uczynku sprawczynię kradzieży. Policjanci nałożyli mandat karny na kobietę.

Zderzył się i uciekł

SOCHACZEW Na ulicy Mostowej nieznany sprawca doprowadził do kolizji z seatem. Po zderzeniu się uciekł z miejsca kolizji. Do zdarzenia doszło 19 lipca.

Wojenna pamiątka

DACHOWA Policja otrzymała zgłoszenie o niewybuchu z czasów II wojny światowej. Na miejscu pojawił się policyjny pirotechnik, który stwierdził, że jest to pocisk lotniczy o długości 50 cm i średnicy około 30 cm. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przybycia saperów. Niewybuch został zabrany z posesji.

Zatrzymani w mieście

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 21 lipca dowód rejestracyjny od motocykla honda. Nie posiadał on aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica. Tego samego dnia na ul. Mickeiwicza policjanci zatrzymali 17-letniego sochaczewianina, który nie powrócił do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Młody mieszkaniec miasta został doprowadzony do policyjnej izby dziecka.

Jechał bez uprawnień

PRZĘSŁAWICE Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena polo. W trakcie kontroli drogówka ustaliła, że kierujący autem nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Z systemu policyjnego wynikało, że mężczyźnie cofnięto te uprawnienia na mocy decyzji administracyjnej. Do zdarzenia doszło 22 lipca w Przęsławicach.

Najechał opel na opla

JEŻÓWKA Kierowca opla podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z pojazdem tej samej marki. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 23 lipca w Jeżówce.

Zatrzymany za szybkość

KOŚCIELNA GÓRA Policjanci w trakcie pomiaru prędkości w Kościelnej Górze zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km na godzinę. Do zdarzenia doszło 23 lipca.

Złodziej ukradł paliwo

SOCHACZEW Na stacji paliw przy ul. 15 Sierpnia kierowca volkswagena zatankował paliwo do pojazdu i zbiorników. Po czym nie płacąc za paliwo, uciekł z miejsca tankowania. Poszkodowany zgłosił zdarzenie 24 lipca.

Wjechał do rowu

NOWY KOZŁÓW PIERWSZY Mieszkaniec gminy Nowa Sucha w trakcie jazdy samochodem zjechał z pasa drogi do rowu i uderzył w przepust. Rannego mężczyznę przetransportowano do szpitala. Pobrano do badań krew na obecność alkoholu i narkotyków w organizmie. Kolizja wydarzyła się 24 lipca.

Amator wędkowania

SOCHACZEW Z piwnicy bloku przy ul. 600-lecia nieznany sprawca ukradł sprzęt wędkarski. Poszkodowany zgłosił kradzież 25 lipca.

 Skradzione tablice

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z peugeota zaparkowanego na ul. Ziemowita. Kradzież zgłoszono na po9licję 25 lipca

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz