Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Zatrzymany pod klucz

SZYMANÓW Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 12 lipca w Szymanowie.

Leżał na ulicy

SOCHACZEW Policjanci dostali 12 lipca zgłoszenie o osobie leżącej na ul. Senatorskiej. Na miejscu natrafili na nietrzeźwego mężczyznę. Został on przekazany pod opiekę rodziny.

Znikła zagęszczarka

MŁODZIESZYN Nieznany sprawca skradł zagęszczarkę pozostawioną przed posesją. Do zdarzenia doszło 13 lipca w Młodzieszynie.

Obrobiony schowek

SOCHACZEW Do KPP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o kradzieży kilkuset złotych ze schowka w samochodzie. Do zdarzenia doszło 14 lipca na ul. Chopina. Policjanci apelują o niezostawianie cennych rzeczy w autach.

Kolizja w centrum

SOCHACZEW Kierujący fiatem seicento doprowadził 14 lipca do kolizji z toyotą auris. Do zderzenia aut doszło na ul. Warszawskiej.

Znikł portfel

PAPROTNIA Nieznany sprawca ukradł portfel z pieniędzmi i dokumentami na szkodę mieszkanki gminy Teresin. Do zdarzenia doszło 16 lipca w Paprotni.

Jechał za szybko

ŻUKÓW Kierujący volkswagenem passatem doprowadził do zderzenia z fiatem panda. Do kolizji doszło 17 lipca w Żukowie.

Zatrzymany z narkotykami

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Żyrardowa, przy którym znaleźli torebkę z białym proszkiem. Do zdarzenia doszło 18 lipca na ul. Batorego.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz