Kronika kryminalna

fot.policja

Handlowała bez akcyzy

SOCHACZEW Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję z KPP w Sochaczewie zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków akcyzy. Na targowisku miejskim na ul. Pokoju w Sochaczewie policjanci zatrzymali 61-letnia Ormiankę. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli lewe wyroby tytoniowe. Kryminalni zabezpieczyli kilkaset paczek papierosów różnych marek. W KPP w Sochaczewie 61-latka została przesłuchana. Jej sprawą będzie zajmowała się Krajowa Administracja. Do zdarzenia doszło 6 lipca.

Ukradł w sklepie

WÓJTÓWKA Policjanci zostali powiadomieni 6 lipca o ujęciu przez pracowników marketu sprawcy kradzieży sklepowej. Mieszkaniec gminy Sochaczew został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Ktoś ukradł komórkę

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł 69-letniemu mieszkańcowi Sochaczewa telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło 7 lipca na ul. Głowackiego.

Najechał na rogatkę

TERESIN – GAJ Kierowca ciągnika siodłowego renault najechał na rogatkę kolejową. Wezwana na miejsce zdarzenia policja nałożyła na sprawcę mandat karny. Do kolizji doszło 7 lipca w Teresinie – Gaju.

Wykantowany na transporcie

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił 8 lipca na policje oszustwo. Polegało ono na tym, że zapłacił za wykonanie usługi transportu. Jednak po dłuższym czekaniu stwierdził, że zamówione zlecenie nie zostało wykonane. Interweniował, ale usługa nie została wykonana, a pieniądze nie zostały zwrócone. Policja zajęła się tym zgłoszeniem.

Znikły tablice

GIŻYCZKI Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z nissana Qashqai. Poszkodowany zgłosił zdarzenie 8 lipca. Policja przypomina o zabezpieczaniu tablic rejestracyjnych w taki sposób, by trudno było je wymontować, by uniknąć kradzieży.

Okradł warszawiankę

TERESIN Na terenie gminy Teresin nieznany sprawca włamał się na posesję 38-letniej mieszkanki Warszawy. Z piwnicy domu zniknęły – piła elektryczna, kosiarka i podkaszarka do trawy. Kobieta zgłosiła kradzież 9 lipca.

Straciła portfel

SOCHACZEW Na targowisku miejskim w Sochaczewie 23-letnia mieszkanka miasta straciła portfel. Kobieta zgłosiła kradzież 10 lipca. Policjanci apelują o pilnowanie swych portfeli i szczególna uwagę w trakcie zakupów na targowisku.

Ktoś porysował auto

SOCHACZEW Na terenie miasta doszło do aktu wandalizmu. 33-letnia mieszkanka Warszawy zgłosiła, iż nieznany sprawca dokonał uszkodzenia hyundai’a I30. Powłoka lakiernicza samochodu została porysowana. Kobieta zgłosiła zniszczenie 10 lipca.

Stracił prawko

KĄTY Policjanci z wydziału ruchu drogowego sochaczewskiej KPP w czasie patrolu 11 lipca zatrzymali 42 – letniego mieszkańca Sochaczewa, który w trakcie jazdy swoim bmw przekroczył dopuszczalną prędkość. Mężczyzna gnał prawie 100 km na godzinę. Kierowca stracił prawo jazdy.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz