Kronika kryminalna

fot.policja

Oczadziały alkoholem

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 28 czerwca pijanego kierowcę. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało prawie 3,5 promila. Mężczyzna jest podejrzany również o spowodowanie kolizji z innym autem. Do zatrzymania doszło na Al. 600 – lecia.

Rozjechała rowerzystkę

SOCHACZEW Kobieta jadąca Kia podczas manewru skrętu w prawo doprowadziła do zderzenia z rowerzystką. Rowerzystka została przetransportowana do szpitala. Do zdarzenia doszło 29 czerwca na Al. 600 – lecia.

Wpadł w sklepie

WÓJTÓWKA Obsługa jednego z marketów poinformowała policję o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mundurowi ukarali 30-letniego mieszkańca gminy Sochaczew mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 30 czerwca.

Jechał bez uprawnień

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Nowa Sucha został zatrzymany na ulicy Warszawskiej do rutynowej kontroli drogowej. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami. Został więc ukarany mandatem karnym. Motocykl policja usunęła z drogi na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło 30 czerwca..

Sprzedawca oszukał

RYBNO Mieszkaniec gminy Rybno zakupił ciągnik w internecie. Na konto sprzedawcy przelał kilkanaście tysięcy złotych. Następnie dzień później pojechał odebrać zakupiony pojazd. Na miejscu okazało się, że nie ma tam ciągnika, ani osoby, która go sprzedała. Próby kontaktu ze sprzedawcą zawiodły i 1 lipca mieszkaniec Rybna zgłosił sprawę wyłudzenia na policję.

 Oszust się zawiódł

SOCHACZEW Do mieszkanki Sochaczewa zadzwonił mężczyzna podający się za funkcjonariusza policji. Przekonywał ją, że pieniądze zgromadzone na koncie są zagrożone. 42-latka jednak nie dała się oszukać. Najpierw zadzwoniła do banku, gdzie nie potwierdzono włamania na jej konto, a potem zgłosiła sprawę policji. Sprawa miała miejsce 1 lipca.

Wpadł poszukiwany

MIKOŁAJEW Policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego wpadł 2 lipca w Mikołajewie. Trafił już do placówki penitencjarnej.

Kolizja na cofaniu

SOCHACZEW Kobieta kierująca hyundai’em podczas nieprawidłowo wykonanego manewru cofania, doprowadziła do zderzenia z toyotą yaris. Do zdarzenia doszło 3 lipca na ul. Pokoju. Na sprawczynię kolizji nałożono mandat karny.

Uszkodzony na ulicy

SOCHACZEW Mieszkanka powiatu łowickiego zgłosiła nas policję 3 lipca, że nieznany sprawca uszkodził powłokę lakierniczą w jej samochodzie. Dodge był zaparkowanym na Al. 600 – lecia. Sprawcy wandalizmu nie zatrzymano jeszcze.

Bez ważnych badań

SOCHACZEW Policjanci z sochaczewskiej drogówki podczas kontroli drogowej zatrzymali dowód rejestracyjny od fiata. Powodem tego był brak aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło 4 lipca na ul. Żyrardowskiej.

Znikł katalizator

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł katalizator z hondy zaparkowanej na ul. Żeromskiego. Fakt ten zgłoszono na policję 4 lipca. To nie pierwszy tego typu przypadek na terenie Sochaczewa, kiedy złodzieje kradną katalizatory.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz