Kolizja w Bielicach. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

Wczoraj na drodze krajowej nr 50 w Bielicach doszło do kolizji ciągnika siodłowego z pojazdem osobowym. Chwilę później w tył naczepy ciągnika biorącego udział w zdarzeniu drogowym, uderzył seat. Jedna osoba trafiła do szpitala. Na sprawców kolizji nałożono mandaty.
Wczoraj przed godziną 16. na drodze krajowej nr 50 w Bielicach, kierowca ciągnika siodłowego nie dostosował prędkości do warunków ruchu i doprowadził do zderzenia z fiatem stilo, którego kierowca skręcał w lewo.

Chwilę później w tył naczepy ciągnika biorącego udział w zdarzeniu drogowym, uderzył seat kierowany przez mieszkańca Płocka.

Kierowcy zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wszyscy byli trzeźwi. Karetka pogotowia przetransportowała do szpitala 21 – letnią pasażerkę seata.

Droga krajowa nr 50 była przez jakiś czas zablokowana, a kierowcy mogli korzystać z objazdów. Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo – śledcza i technik kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczali ślady, robi oględziny pojazdów i przesłuchiwali świadków.

Po badaniach w szpitalu okazało się, że 21 – latka nie doznała poważnych obrażeń i opuściła szpital.

Na sprawcę kierowcę ciągnika siodłowego nałożono mandat karny gotówkowy, a na kierowcę seata mandat karny kredytowany. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze!

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz