Kłopoty z kotłownią

fot.pixabay

NOWA SUCHA W wyniku przetargu na termomodernizację obiektu w budowie kotłowni w gminie Nowa Sucha komisja przetargowa zdecydowała się przyjąć jedną ze zgłoszonych.

To był drugi etap inwestycji pod nazwą „Budowa kotłowni gazowej w gminnym budynku wielorodzinnym”. Jednak pierwszy etap tej inwestycji póki co stoi pod znakiem zapytania. Maciej Mońka, wójt gminy Nowa Sucha, unieważnił bowiem przetarg na budowę kotłowni. Do końca terminu składania ofert wpłynęło tylko jedno zgłoszenie. Jednak zgłoszeniodawca oferujący swe usługi w przetargu nie przedstawił środków dowodowych żądanych przez komisję przetargową gminy w wyznaczonym terminie. Wymogiem ustawowym są wnioski o dopuszczenie do przetargu. Te jednak nie wpłynęły. Tak więc wójt gminy Nowa Sucha zdecydował o unieważnieniu przetargu i ogłoszeniu nowego na tę samą inwestycję. Czy tym razem uda się, trudno teraz przewidzieć.

Do wykonania termomodernizacji budynku wielorodzinnego w gminie Nowa Sucha wybrana została firma PPHU Elbo z Sochaczewa, która zaoferowała się wykonać prace za nieco ponad 258 tys. złotych. Druga oferta z Insbudu ze Skierniewic była o ponad 60 tys. droższa. Prace ociepleniowe zapewne niebawem ruszą.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz