Finał sezonu w Pracowni

fot. archiwum TOK Teresin

TERESIN Pracownia Teatralna Teresińskiego Ośrodka Kultury oficjalnie zakończyła sezon. Jednak w tym roku finał był inny niż zwykle. Bez tradycyjnie organizowanej gali z premierą spektaklu, licznych gości i poczęstunku.

Z powodu ograniczeń pandemicznych tegoroczne podsumowanie było skromne i kameralne. I wyjątkowo tylko filmowe. Mimo to uczestnicy Pracowni cieszą się z tego, gdyż przed rokiem nawet takiego podsumowania nie było z powodu ograniczeń pandemicznych.

W tym roku młodsza grupa teatralna nagrała film „Idą Święta” oraz na finał sezonu etiudę „Smoki obiboki”. Młodzież zrealizowała aż trzy filmy – „Magiczny wieczór”, „Marzenie” i finałowy „W pogoni za Da Vincim”. Ponadto starsza grupa bierze czynny udział w nagraniach TereFereTV. Młodzież pokazała się w czwartym odcinku wiadomości telewizyjnym z Teresina. Premiera tego odcinka odbyła się 1 lipca.

Obie grupy teatralne zrealizowały też wspólnie cykl filmików „Listopadowy teatrzyk domowy”. Aktywnie uczestniczyły w spotkaniach online i na żywo. Wszystko pod czujnym okiem instruktorki Kasi Rospędowskiej. Kto chce, może obejrzeć filmy na stronie TOK na facebooku oraz youtube.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz