Dwa wypadki drogowe na drogach krajowych. Policja apeluje o ostrożność

Fot. Pixabay
Wczoraj w powiecie sochaczewskim doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych. Utrudnienia występowały na DK92 i DK50. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

Wczoraj na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Radziwiłka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca forda galaxy zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w ciągnik siodłowy. W wyniku zderzenia, urwany zbiornik paliwa pojazdu ciężarowego uderzył w pojazd marki Iveco. Po kolizji z ciągnikiem, ford zderzył się jeszcze czołowo z toyotą yaris. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie został ranny.

Droga krajowa nr 50 była zablokowana w obydwu kierunkach przez kilka godzin. Kierowcy pojazdów osobowych mogli korzystać z objazdu prowadzącego przez Młodzieszyn, Nowe Mistrzewice, Marysin i Witkowice.

Do drugiego zdarzenia doszło w Wójtówce na drodze krajowej nr 92. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca pojazdu marki Opel Corsa zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w ciągnik siodłowy, a następnie zderzył się czołowo z renault. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Ruch na DK92 odbywał się wahadłowo.

W wyniku tego zdarzenia do szpitala przewieziono dwoje nastolatków. Ich życie nie było zagrożone.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze!

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz