Bilet na letnie wycieczki

fot. Koleje Mazowieckie

MAZOWSZE Rozpoczynają się wakacje, czas wypoczynku i letnich wyjazdów. Z tej okazji Koleje Mazowieckie przygotowały ofertę specjalną – Bilet Turysty.

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Szulborze Wielkie, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.

Bilet ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Z biletem wydawany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu KM, na zasadach określonych w warunkach taryfowych oferty, można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży – wyjaśnia Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich.

Bilet Turysty można już kupić w kasach biletowych i biletomatach za 67 zł. Z oferty można korzystać od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 r. Dodajmy, że z Biletem Turysty otrzymujemy zniżkę na zwiedzanie placówek partnerskich akcji „Koleją do Kultury”. Natomiast propozycje wycieczek z KM można znaleźć na internetowej stronie Moda na Mazowsze, na której można również pobrać przewodnik turystyczny naszego województwa .

atu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz