32- latek odpowie za kradzeż z włamaniem w warunkch recydywy

fot.policja
Reklamy
Policjanci z sochaczewskiej komendy ustalili i zatrzymali 32 – letniego mężczyznę podejrzanego o włamanie i kradzież pieniędzy oraz biżuterii. Mundurowi odzyskali część utraconej gotówki, a podczas przeszukania zabezpieczyli również narkotyki. Sprawca usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.
W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań na terenie miasta doszło do włamania. Z ustaleń wynikało, że sprawca zabrał kasetkę z pieniędzmi oraz biżuterię.

Kryminalni rozpoczęli pracę nad ustaleniem włamywacza. Podjęte przez nich działania przyczyniły się do zatrzymania 32 – letniego mężczyzny mogącego mieć związek z przestępstwem. Podczas przeszukania jego pojazdu i miejsca zamieszkania, policjanci odzyskali część pieniędzy należących do mieszkanki Sochaczewa. Funkcjonariusze znaleźli również trzy torebki z białym proszkiem. Wstępne badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to amfetamina.

Podejrzany 32 – latek odpowie za włamanie i kradzież pieniędzy, a także posiadania środków odurzających. Zarzuca mu się, że pierwsze przestępstwo zostało popełnione w warunkach recydywy. Podejrzany przyznał się do zarzucanych czynów. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz