Zaśpiewaj, nagraj i wyślij – na najlepsze wykony czekają nagrody

fot.pixabay

Po udanym konkursie wielkanocnym organizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Załuskowie placówka zaprasza tym razem uczniów do udziału w II edycji Międzypowiatowego Konkursu Piosenki pn. „Polska Piosenka lat 70 i 80”. Konkurs odbywa się pod patronatem starosty sochaczewskiego, Starostwo jest też fundatorem nagród rzeczowych.

Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu indywidualnym polskiej piosenki z lat 70 i 80-tych w nieprzekraczalnym czasie 4 minut. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie utworu muzycznego i zapisanie go na nośniku (płyta CD, pendrive) w formie filmu lub przesłanie go na adres poczty elektronicznej podanej w regulaminie. Ścieżki dźwiękowe nie mogą mieć nagranego wokalu. Organizator czeka na prace do 4 czerwca 2021 roku. W konkursie może wziąć udział dowolna liczba uczestników z danej szkoły czy placówki, jednakże każdy uczestnik może wykonać tyko jeden utwór muzyczny.

Nadesłane zgłoszenia oceniać będzie komisja konkursowa powołana przez organizatora. Dokona ona oceny według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność, dobór repertuaru – wartości artystyczne utworu, wokalne, jak i sceniczne zdolności uczestników. Pod uwagę będzie brana dykcja, umuzykalnienie a także forma prezentacji, czyli kostium czy scenografia.

Nagrody będą przyznane za zajęcie I, II i III miejsca w każdej z dwóch kategorii: IV-VIII klasy szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe.

Regulamin z kartą zgłoszeniową dostępne są m.in. na stronie internetowej: www.powiatsochaczew.pl w zakładce Konkursy.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz