ZABIEGI PRZED URLOPEM

fot.pixabay

Zbliża się sezon wakacyjnych wyjazdów. Jest to okres korzystania z promieni słonecznych. Nadmierne korzystanie ze słońca będzie powodowało wysuszenie skóry. Zadbajmy o odpowiednie przygotowanie do sezonu urlopowego. W celu wzmocnienia skóry polecam kilka zabiegów:

Oksybrazja tlenowa – oczyści skórę z martwego naskórka, obkurczy naczynka krwionośne, otworzy kanaliki skórne przez które więcej substancji odżywczych zostanie wprowadzonych w głębokie jej warstwy, dotleni skórę, uelastyczni, rozjaśni, zmniejszy zmarszczki.

Mezoterapia – zabieg nakłuwania skóry igłą lub aparatem pulsacyjnym z kilkoma igłami, wprowadza preparaty regenerujące w głębsze warstwy skóry, co powoduje jej doskonałą odnowę. Skóra staje się lepiej napięta, spłycają się zmarszczki, jest bardziej nawodniona i łatwiej zniesie letnie opalanie.

Zabiegi z witaminą C – obkurczą i uszczelnią naczynka krwionośne, które staną się odporne na pękanie i rozszerzanie w okresie lata. Zabiegi także rozjaśnią skórę i uodpornią na przebarwienia.

Zabiegi z placentą – jest to wyciąg z łożyska, który dostarczy skórze wielu cennych składników. Wzmocni ją i nada młodzieńczego wyglądu.

Letnie pilingi – oczyszczają skórę, wzmacniają, przyspieszają odnowę naskórka, przeciwdziałają powstawaniu przebarwień i likwidują wszelkie niedoskonałości.

Dermation – innowacyjny system odmładzania skóry za pomocą pramedycznego urządzenia, które pozwala na wykonanie bezbolesnych zabiegów z użyciem specjalnie zaprojektowanych koktajli. Każdy z nich zawiera naturalne, opatentowane aktywne składniki.

Receptura ich tak została dopasowana, aby w bezbolesny sposób wypełnić zmarszczki, zmniejszyć przebarwienia i blizny, a nawet rozstępy.

Przygotowanie skóry do lata da nam beztroskie   korzystanie z promieni słonecznych.

Hanna Kasztelan

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz