Tymczasowy areszt dla 34-latka za posiadanie amfetaminy

fot.policja
Reklamy
Mundurowi zatrzymali 34-latka, przy którym znaleźli ponad 80 gramów amfetaminy. Mężczyzna był również poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez jedną z prokuratur okręgowych. Dzisiaj odbyło się posiedzenie sądu, podczas którego podjęto decyzję o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy z poniedziałku na wtorek, policjanci dostali zgłoszenie, że w klatce schodowej bloku leży jakiś mężczyzna. Na miejsce pojechał patrol prewencji. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez jedną z prokuratur okręgowych. Dodatkowo, mundurowi znaleźli przy 34-latku znaczną ilość białego proszku.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a policjanci zważyli i wstępnie zbadali proszek znaleziony przy 34-latku. Okazało się, że miał przy sobie ponad 80 gramów amfetaminy.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Tego samego dnia prokurator złożył także wniosek do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym.

Sąd zapoznał się z zebranym materiałem dowodowym i podczas dzisiejszego posiedzenia zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 34-latka na okres trzech miesięcy. Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz