Sochaczewska Olimpiada Przedszkolaków

fot.pixabay
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie zaprasza reprezentacje przedszkoli z terenu Sochaczewa i okolic do udziału w Sochaczewskiej Olimpiadzie Przedszkolaków  pod patronatem i o puchar Burmistrza Miasta Sochaczew.

Olimpiada odbędzie się 11 czerwca 2021r. od godz. 10.00 na stadionie MOSiR  przy ul. Warszawskiej (w przypadku złej pogody – w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2).

Na listy zgłoszeniowe czekamy do 6 czerwca . Prosimy je przesłać na adres Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew  e-mail : mosir@mosir.sochaczew.plmosirsochaczew@interia.pl tel./fax. 46 862-77-59.

Każda zgłoszona placówka typuje do udziału 10 dzieci i jednego sędziego oraz opiekuna grupy. Prosimy, żeby w każdej reprezentacji znalazły się dzieci z różnych grup wiekowych. Wymóg nie jest restrykcyjny.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa startujących, każde zgłoszone do Olimpiady przedszkole, będzie miało wyznaczone swoje stanowiska , na których odbywać się będą dane konkurencje oraz przydzielony do stanowisk sprzęt sportowy, przeznaczony dla danego przedszkola.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Was na naszej imprezie. Przygotowujemy już nagrody i niespodzianki. Szczegóły imprezy znajdziecie w regulaminie, dołączonym do zaproszenia  na stronie www.mosir.sochaczew.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 46 862-87-04 lub 721-121-011. Prosimy o w miarę szybkie rezerwacje miejsc, bo ilość startujących przedszkoli, ze względu na sytuację epidemiologiczną, jest ograniczona.

 Serdecznie zapraszamy !

REGULAMIN OLIMPIADY PRZZEDSZKOLAKÓW 2021.doc

REGULAMIN OLIMPIADY PRZZEDSZKOLAKÓW 2021.pdf

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz