Potworny wypadek pod Sochaczewem. Nie żyje 5 osób, w tym 3 dzieci (WIDEO)

fot. TVN

Pięć osób, w tym troje dzieci, zginęło w Elżbietowie pod Sochaczewem. Na Trakcie Jana Pawła II ciężarówka zderzyła się z osobowym autem, którym podróżowało pięć osób – nikt nie przeżył, choć jedno z dzieci było jeszcze na miejscu reanimowane. Kierowca ciężarówki nie odniósł natomiast obrażeń. Do śmiertelnego wypadku w Elżbietowie pod Sochaczewem doszło dziś (wtorek, 29 czerwca) przed godz. 13.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem osobowym, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu pojazdem ciężarowym, który poruszał się drogą z pierwszeństwem. Doszło do zderzenia pojazdów. Niestety śmierć na miejscu poniosły wszystkie osoby podróżujące autem osobowym. Strażacy na miejscu wycinali te osoby z pojazdu, ponieważ zostały one zakleszczone.

Jak przekazał oficer Prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie st. kpt. Rafał Krupa, kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Przybyłe na miejsce służby podjęły próbę resuscytacji jednego z dzieci, niestety nie udało się uratować jego życia.

fot. T. Mróz

Wszystkie ofiary śmiertelne to pasażerowie skody. Osobówką jechała 47-letnia kobieta z 9-letnią córką oraz 39-latka z dziećmi w wieku 4 i 7 lat.

Miejsce, w którym doszło do wypadku nie jest skrzyżowaniem dróg równorzędnych. Dochodziło już tam do wypadków. Nad ustaleniem przyczyn tragedii pracują policjanci.

Ofiary pochodziły z gminy Iłów w powiecie sochaczewskim. Jej mieszkańcy są wstrząśnięci, podobnie jak władze. Na stronie gminy można znaleźć poruszające kondolencje od wójta Jana Kraśniewskiego i przewodniczącego rady gminy Sławomira Tomaszewskiego.

se/PAP

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz