Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wczorajszego wypadku w Tułowicach

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wczorajszego wypadku drogowego do którego doszło w Tułowicach na drodze wojewódzkiej nr 705. Kierowca mazdy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało 42 – latka do szpitala w Warszawie.

Wczoraj przed godziną 15. na drodze wojewódzkiej nr 705 w Tułowicach doszło do groźnego wypadku drogowego.

Kierowca pojazdu marki Mazda 626, z nieustalonych na tą chwilę przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie uderzył w drzewo. Zakleszczonego we wraku mężczyznę uwolniła straż pożarna.

Policjanci ustalili, że kierowcą pojazdu był 42 – letni obywatel Ukrainy. W wyniku zderzenia doznał bardzo poważnych obrażeń. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało nieprzytomnego mężczyznę do jednego z warszawskich szpitali.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo – śledcza i technik kryminalistyki. Funkcjonariusze robili oględziny, tworzyli dokumentację fotograficzną i zabezpieczali ślady, które pozwolą na ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz