Policjanci ustalają okoliczności wczorajszego wypadku na DK92

fot.policja
Policjanci z sochaczewskiej komendy pod nadzorem prokuratury ustalają przyczyny i okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Kożuszki – Kolonia. Trzech osiemnastolatków podróżujących BMW przetransportowano do szpitali. Do jednego z nich lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzisiaj dotarła do nas smutna wiadomość. Młody mieszkaniec powiatu sochaczewskiego zmarł.
Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Kożuszki – Kolonia doszło do wypadku drogowego. Pojazdem marki BMW jechało trzech osiemnastolatków. Kierowca i pasażer zostali przewiezieni do szpitala. W wyniku zdarzenia, ciężkich obrażeń ciała doznał drugi z pasażerów. Młody mieszkaniec powiatu sochaczewskiego został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Warszawie. Dzisiaj rano dotarła do nas bardzo smutna informacja. Pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia 18 – latka.

Badanie stanu trzeźwości kierowcy BMW wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. Pobrano mu krew do szczegółowych badań.

Droga krajowa nr 92 była przez kilka godzin zablokowana. Policjanci wprowadzili objazdy. Na miejscu zdarzenia drogowego pracowali policjanci ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo – śledcza i biegły. Mundurowi ustalali i przesłuchiwali świadków, a także zabezpieczali ślady, którą pozwolą na ustalenie dokładnego przebiegu wypadku.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz