Plażowanie czas zacząć

 SIATKÓWKA PLAŻOWA Para Łukasz Lewandowski/Bartłomiej Jankowski zwyciężyła w Turnieju Siatkówki Plażowej z okazji Dni Sochaczewa, rozegranym na boisku przy ul. Chopina 101. Drugie miejsce zajęli Piotr Strożek/Michał Kobierecki, a trzecie Mateusz Michalak/Piotr Adamski.

W Turnieju wzięło udział 5 par, które zagrały systemem każdy z każdym.

Wyniki:

Maciej Cierpikowski/Kamil Paradowski (Sochaczew) – Piotr Strożek/Michał Kobierecki (Łódź) 0:2 (10:15, 10:15)

Łukasz Lewandowski/Bartłomiej Jankowski (Płock) – Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki (Legionowo) 2:0 (15:3, 15:12)

Mateusz Michalak/Piotr Adamski (Koluszki, Warszawa) – Maciej Cierpikowski/Kamil Paradowski 2:0 (15:13, 15:10)

Piotr Strożek/Michał Kobierecki – Łukasz Lewandowski/Bartłomiej Jankowski 1:2 (9:15, 17:15, 12:15)

Mateusz Michalak/Piotr Adamski – Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki 2:0 (15:10, 15:10)

Maciej Cierpikowski/Kamil Paradowski – Łukasz Lewandowski/Bartłomiej Jankowski 0:2 (6:15, 4:15)

Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki – Piotr Strożek/Michał Kobierecki 0:2 (6:15, 7:15)

Łukasz Lewandowski/Bartłomiej Jankowski – Mateusz Michalak/Piotr Adamski 2:0 (15:13, 15:13)

Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki – Maciej Cierpikowski/Kamil Paradowski 2:0 (15:11, 15:13)

Piotr Strożek/Michał Kobierecki – Mateusz Michalak/Piotr Adamski 2:0 (15:10, 16:14)

Kolejność turnieju:

  1. Łukasz Lewandowski/Bartłomiej Jankowski (Płock)
  2. Piotr Strożek/Michał Kobierecki (Łódź)
  3. Mateusz Michalak/Piotr Adamski (Koluszki, Warszawa)
  4. Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki (Legionowo)
  5. Maciej Cierpikowski/Kamil Paradowski (Sochaczew)

Turniej sędziował Łukasz Smędowski.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej. Turnieje rozgrywane będą na boiskach MOSiR w Chodakowie, Karwowie i na Plaży Miejskiej.

I Turniej eliminacyjny 26.062021, godz. 9.00 ul. Chopina 101 (Chodaków)

II Turniej eliminacyjny 3.07.2021, godz. 9.00 ul. Rumiankowa (Karwowo)

III Turniej eliminacyjny 17.07.2021, godz. 9.00 Plaża Miejska

IV Turniej eliminacyjny 7.08.2021, godz. 9.00 ul. Rumiankowa (Karwowo)

V Turniej eliminacyjny 14.08.2021, godz. 9.00 ul. Chopina 101 (Chodaków)

Turniej finałowy 21.08.2021, godz. 9.00 Plaża Miejska

IW /MOSiR

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz