Otwieramy zapisy na Bieg Tropem Wilczym

Reklamy
Otwieramy zapisy na TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH – SOCHACZEW 2021. Bieg odbędzie się 15 sierpnia 2021 roku, niezależnie od warunków atmosferycznych. Bieg główny startuje o godz. 10:30 z Placu Kościuszki. Dystans biegu głównego wynosi w tym roku 5 km. Dodatkowo organizowany jest bieg dla dzieci do lat 6 na dystansie 196,3m.

Trasa prowadzi z Placu Kościuszki, przez: – skrzyżowanie z ul. Warszawską – Traugutta – Licealna, Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Żyrardowska, Gwardyjska, Spartańska, Żyrardowska, Rondo Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Licealna, Traugutta, Plac Kościuszki.

Biuro biegu będzie czynne w dniu startu od godz. 9.00 na Placu Kościuszki.

Celem biegu jest promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, a w szczególności popularyzacja idei biegania oraz oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego działającego w latach 1944 –1963 w obrębie przedwojennych granic RP. – tzw. Żołnierzom Wyklętym.

Organizatorami biegu w Sochaczewie są: Burmistrza Sochaczewa,  Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

PROGRAM MINUTOWY BIEGU

•             godz. 9.00 – 9.45               – biuro zawodów

•             godz. 9.30           – Oficjalne otwarcie biegu

•             godz. 9.45           –  Prelekcja na temat Danuty Siedzikówny ps.Inka

•             godz.10.00          – Start biegu malucha dla przedszkolaków do 6 roku życia – 196,3m

– dekoracja małych biegaczy,

•             godz. 10.30         – Bieg główny 5000m

– dekoracja zwycięzców,

– wręczenie nagród,

– zakończenie imprezy.

Udział w biegu jest bezpłatny. W biegu głównym mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 12 lat. Zaleca się, by każdy uczestnik wykonał aktualne badania lekarskie potwierdzające zdolność udziału w biegu.

Zawodnicy podpisują oświadczenie o treści: Oświadczam, iż znam i przyjmuję warunki regulaminu i posiadam aktualne badania lekarskie, umożliwiające start w biegu,  oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie zobowiązującymi przepisami.  Niepełnoletni muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów. Organizator dopuszcza   udział   osób   poniżej   12-tego   roku   życia   wyłącznie   pod   opieką   i   na odpowiedzialność  rodziców  bądź  opiekunów  prawnych, którzy  także  będą  brali  udział w  Biegu. W biegu malucha mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym, urodzone najwcześniej w 2016r.

Zgłoszenia wraz z wypełnioną zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail mosir@mosir.sochaczew.pl.

Karty zgłoszeniowe i pełny regulamin imprezy można pobrać ze strony www.mosir.sochaczew.pl w zakładce BIEG TROPEM WILCZYM 2021

 

•             Zwycięzcy (I, II, III miejsce) w kategorii mężczyzn i kobiet otrzymają pamiątkowe puchary         i nagrody rzeczowe.

•             Pamiątkowe pakiety wraz z medalem okolicznościowym otrzyma pierwszych 200 zawodników, którzy ukończą bieg.

•             Pierwszych 10 chłopców i pierwszych 10 dziewczynek na mecie w Biegu Malucha, otrzyma pamiątkowe pakiety wraz z medalem okolicznościowym, a zwycięzcy (I, II, III miejsce) w Biegu Malucha w kategorii chłopców i dziewcząt otrzymają dodatkowo pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe.

•             Wszyscy zawodnicy Biegu Malucha otrzymają nagrody za udział.

 

KARTA ZGŁOSZENIA – DOROŚLI 2021.doc

Zgłoszenie bieg główny – niepełnoletni uczestnik 2021.doc

KARTA ZGŁOSZENIA BIEG MALUCHA 2021.doc

regulamin tropem wilczym 2021.doc

MOSiR Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz