Kronika kryminalna

fot.policja

Kradzież tablic

TOPOŁOWA Policjanci przyjęli 14 czerwca zawiadomienie o kradzieży tablic rejestracyjnych z daewoo tico. Samochód był zaparkowany w Topołowej.

Uszkodził i ukradł

NOWA PIASECZNICA Do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie, że nieznany sprawca uszkodził audi a4. Jednocześnie też ukradł z baku samochodu paliwo. Do zdarzenia doszło 15 czerwca.

Wpadł na policję

TOPOŁOWA Policjanci zatrzymali 27- letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło 15 czerwca w Topolowej.

Nastolatka okradła sklep

SOCHACZEW Na ulicy Traugutta w Sochaczewie obsługa sklepu zatrzymała nastoletnią złodziejkę. Następnie powiadomiła policję o ujęciu sprawcy. Materiały dotyczące nieletniej zostaną przekazane do sądu rodzinnego i nieletnich. Do zdarzenia doszło 16 czerwca.

Wpadł z narkotykami

SOCHACZEW Na ulicy Okrzei w Sochaczewie policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki. Do zdarzenia doszło 16 czerwca.

Włamanie do domu

NOWE MOSTKI Policjanci zostali powiadomieni 17 czerwca, że nieznany sprawca wszedł do jednego z domów w Nowych Mostkach. Łupem złodzieja padły trzymane w domu pieniądze oraz dwa laptopy. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Cofanie na kolizję

TERESIN Kierująca hondą podczas cofania doprowadziła do kolizji z volkswagenem. Do zdarzenia doszło 17 czerwca w Teresinie na ulicy Szymanowskiej.

Jechał z zakazem

WITKOWICE Policjanci w wydziału ruchu drogowego sochaczewskiej KPP zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego mercedesem. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 44-latek miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyznę obowiązuje sądowy zakaz kierowania pojazdami. Do zatrzymania doszło 18 czerwca.

Kierowca bez uprawnień

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 18 czerwca kierowcę audi. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Policjanci ukarali go mandatem karnym.

Wyrwał instalację

ROZLAZŁÓW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił 19 czerwca, że nieznany sprawca dostał się do niezamieszkałego budynku. Włamywacz wyrwał ze ścian około 110 metrów przewodu elektrycznego. Dodatkowo uszkodził bramę garażowa. Do zdarzenia doszło w Rozlazłowie. Trwa poszukiwanie sprawcy włamania.

Zatrzymana piratka

KROMNÓW Mieszkanka Warszawy kierująca mazdą przekroczyła dozwoloną prędkość o ponad 50 km na godzinę. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy i ukarali mandatem karnym.  Do kontroli drogowej doszło 20 czerwca w Kromnowie.

Znikły tablice

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne skody. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego w Sochaczewie. Zdarzenie zostało zgłoszone 20 czerwca.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz