Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Wpadła na kradzieży

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawczyni my kradzieży sklepowej przy ul. 15 Sierpnia. Patrol wręczył kobiecie mandat karny za popełnione wykroczenie. Do zdarzenia doszło 7 czerwca.

Najechała rowerzystkę

WÓJTÓWKA Kobieta jadąca 7 czerwca seatem leon doprowadziła do kolizji z rowerzystką. Otrzymała mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Okradł kierowcę

KOZŁÓW BISKUPI Nieznany sprawca ukradł z citroena w plecak w którym były schowane dokumenty. Do zdarzenia doszło 8 czerwca. Policja przypomina, by w samochodach nie zostawiać na widocznym miejscu torebek, saszetek, plecaków i zamykać zawsze samochody.

 Zderzenie w centrum

SOCHACZEW Kierowca prowadzący mazdę nie dostosował prędkości do warunków ruchu na drodze i doprowadził do zderzenia z toyotą auris. Kierowca toyoty trtafił do szpitala. Do zdarzenia doszło 8 czerwca na ul. Płockiej.

 Kolizja na wymijaniu

ŻDZARÓW Kierowca mana podczas nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania, doprowadził do kolizji z oplem. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny. Do kolizji doszło 9 czerwca w Żdżarowie.

 Wpadła bez akcyzy

SOCHACZEW Na rynku przy ul. Pokoju policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję zatrzymali w trakcie kontroli 46-letnią kobietę. Dostała zarzut sprzedaży papierosów bez polskich znaków akcyzy. Do zdarzenia doszło 10 czerwca.

 Z zakazem na gazie

KORNELIN Mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował pojazdem po spożyciu alkoholu i pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do kontroli doszło 10 czerwca w Kornelinie.

Znikły tablice

KATY Nieznany sprawca ukradł 11 czerwca tablicę rejestracyjną z renault clio. Do zdarzenia doszło w Kątach.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Na ul. Hubala doszło do przyłapania na kradzieży sklepowej mieszkańca Sochaczewa Policjanci za popełnione wykroczenie nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do zdarzenia doszło 12 czerca.

Straciła portfel

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła na policję 12 czerwca, że nieznany sprawca skradł jej portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

 Jechał po alkoholu

PAPPROTNIA Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował kia ceed w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego 2 promile. Do zdarzenia doszło 13 czerwca.

Nie ustąpiła pierwszeństwa

SOCHACZEW Kobieta w oplu insignia nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia ze skodą. Policjanci z ruchu drogowego wręczyli jej mandat karny. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz