Kolejny kiermasz sąsiedzki

fot.pixabay
Reklamy

TERESIN Już po raz drugi odbędzie się Kiermasz sąsiedzki – Wyprzedaż garażowa. Amatorzy tej formy pozbywania się zbędnych rzeczy i nabywania atrakcyjnych niespodzianek i przedmiotów z duszą, mogą wybrać się w sobotę, 3 lipca na kolejną Wyprzedaż Garażową. Kiermasz odbędzie się na terenie Osiedla Granice, przed remizą OSP w Teresinie przy ul. Południowej.

– Będzie to doskonała okazja, aby zrobić przegląd różnych, zbędnych rzeczy w swoim domu i oddać lub sprzedać je innym. Wszystko to, co ma jeszcze wartość, ale po prostu jest nam niepotrzebne, może znaleźć nowego właściciela. Na placu przy OSP w Teresinie będzie można rozłożyć swoje rzeczy i wyeksponować je do sprzedaży. W kiermaszu może wziąć udział każda zainteresowana osoba, nie ma żadnych ograniczeń i sprawdzania adresów. Można przyjechać z drugiego krańca Polski. Impreza jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych, a udział w kiermaszu jest bezpłatny – zachwalają organizatorzy garażówki.

Jednak, jak zaraz dodają, nie zapewniają stołów, folii czy plandek, a tylko miejsce na placu. We własnym zakresie trzeba więc sobie rozłożyć własny koc lub pled, na którym wydzieli się miejsce do sprzedaży i wyeksponuje oferowany towar. Można też handlować prosto z własnego samochodu, wykorzystując otwarty bagażnik. Nie ma problemu, jeśli ktoś pojawi się z własnym stolikiem, krzesłem, wieszakami czy nawet manekinem ubraniowym. Każda forma ekspozycji jest do przyjęcia.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz