Informacja w sprawie funkcjonowania urzędu Gminy Młodzieszyn

Reklamy

Od 7 czerwca 2021 r. w Urzędzie Gminy Młodzieszyn, przywrócona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa i wszelkich obowiązujących wymogów sanitarnych.

Pamiętaj, że wchodząc do urzędu masz obowiązek:

  • zakryć usta i nos za pomocą maseczki,
  • zachować przynajmniej 1,5-metrowy dystans od innych osób,
  • zdezynfekować ręce (dozowniki umieszczone są przy wejściach do urzędu).

Ważne! Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób obsługujących interesantów.

W dalszym ciągu zachęcamy mieszkańców do załatwiania spraw telefonicznie, e-mailowo lub poprzez platformę e-PUAP. Są to najbezpieczniejsze i rekomendowane środki komunikacji. Nadal zalecamy dokonywanie wpłat przy wykorzystaniu elektronicznych form płatności. W kasie zalecana jest płatność bezgotówkowa.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń w zakresie reżimu sanitarnego. Osoby z wyraźnymi objawami choroby np. katar, kaszel, temperatura proszone są o powstrzymanie się od wizyt w Urzędzie.

Od początku epidemii staramy się, aby Państwa sprawy, problemy, pytania, mimo tej trudnej sytuacji, były rozwiązywane jak najszybciej. Dziękujemy za tak duże zrozumienie i życzliwość.

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz