Efekt zniechęcenia

PIŁKA NOŻNA Bzura Chodaków, po wyjątkowo słabym meczu przegrała w Żyrardowie aż 9:0 (5:0). Już w 12. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po rzucie karnym.

„Na gwiazdę meczu od pierwszych minut wyrastał sędzia spotkania, który stronniczo prowadząc zawody, konsekwentnie przerywał nasze akcje. Punktem kulminacyjnym była 17. minuta spotkania, gdy po raz kolejny sędzia nie widział faulu na naszym zawodniku, a kontra gospodarzy zakończyła się podwyższeniem wyniku na 2:0. Reakcja na tę sytuację przez Łukasza Bartczaka, pełniącego rolę kierownika drużyny, nagrodzona została żółtym kartonikiem. W 23. minucie oraz w 29 minucie kartki żółte otrzymał Kacper Szczepaniak, obie po zwróceniu sędziemu uwagi na faule, jakich dopuszczali się na nim przeciwnicy. Również w 29 minucie czerwony kartonik obejrzał Łukasz Bartczak (druga żółta), który dalszą część meczu oglądał z trybun” – czytamy na FB Bzury. „Gra w dziesięciu, przeciwko dobrze dysponowanym przeciwnikom (trzeba przyznać, że formą gospodarze tego dnia imponowali), wspomaganym siłami trzecimi, w połączeniu ze zniechęceniem, jakie ogarnęło zespół już na początku spotkania – dało fatalny rezultat w postaci wysokiej porażki”.