Dwa groźne wypadki w powiecie sochaczewskim

Reklamy
Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności dwóch wypadków do których doszło w dzisiaj rano na drogach powiatu sochaczewskiego. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Dzisiaj około 6.40 na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Topołowa doszło do zderzenia ciężarowego mercedesa z pojazdem osobowym marki Opel Astra. W wyniku odniesionych obrażeń, kierowcy dwóch pojazdów zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci z ruchu drogowego i grupa dochodzeniowo – śledcza. Policjanci robili oględziny, przesłuchiwali świadków zdarzenia i zabezpieczali ślady, które pozwolą na ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Ruch na drodze krajowej nr 92 był chwilowo zablokowany, ale kierowcy korzystali z wyznaczonych objazdów. Teraz ruch został częściowo przywrócony, odbywa się na dwóch pasach, przez co występuje spowolnienie. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze ok. 2 godzin.

Piętnaście minut później doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu ul. Trojanowskiej z ul. Wypalenisko pojazd marki Opel Astra zderzył się z autobusem szkolnym. Do szpitala została przewieziona kierująca pojazdem osobowym i pasażerka. Uczestnicy pojazdu byli trzeźwi. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz