Kronika kryminalna

fot.policja

Jechał bez uprawnień

HELENKA Mieszkaniec powiatu sierpeckiego kierował citroenem c5 nie posiadając prawa jazdy. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Pojazd został usunięty z drogi na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło 21 czerwca.

Pędził jak szalony

KARŁOWO Policjanci z wydziału ruchu drogowego KPP w Sochaczewie zatrzymali do kontroli drogowej 21 czerwca mieszkańca Łodzi. Mężczyzna jechał oplem astra znacznie przekraczając dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Policja zabrała mu prawo jazdy na trzy miesiące.

 Trzech w 30 minut

SOCHACZEW W ciągu 30 minut tylko jednego dnia, 22 czerwca policjanci z wydziału ruchu drogowego z KPP w Sochaczewie zatrzymali trzech kierowców jadących po alkoholu. Patrole interweniowały na ul. 15 Sierpnia w Sochaczewie, w Kozłowie Biskupim i w Antoniewie. Zatrzymany w Kozłowie 28-latek z gminy Bolimów, jadący renault masters miał ponad 1,5 promila alkoholu. Z kolei 59-letni kierowca renault z gminy Nowa Sucha zatrzymany w Antoniewie miał około promila alkoholu w organizmie. Trzeci z zatrzymanych w Sochaczewie, 30-letni mieszkaniec gminy Rybno, kierujący audi miał ponad pół promila. Wszystkim trzem za kierowanie po alkoholu grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Potrąciła seniorkę

SOCHACZEW Na ul. Żeromskiego w Sochaczewie doszło 23 czerwca do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta jadąca skodą superb podczas wykonywanego manewru cofania potrąciła 75-letnią kobietę.

Jechał za szybko

GIŻYCE Policjanci zatrzymali do kontroli bmw, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Nałożono na niego również mandat i punkty karne. Do zdarzenia doszło 24 czerwca.Kolejny bez prawka

SOCHACZEW Już drugi kierowca w ciągu jednego tygodnia wpadł w Sochaczewie za jazdę bez uprawnień. Tym razem 24 czerwca policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali na ul. Warszawskiej +do kontroli kierującego fordem focusem. Auto usunięto z drogi na koszt właściciela, a na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

Spowodował kolizję

SOCHACZEW Kierowca toyoty yaris nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadził do zderzenia z oplem. Do zdarzenia doszło 25 czerwca na ul. Płockiej. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Tego samego dnia iveco rapido doprowadził do zderzenia z mercedesem na ul. Łąkowej. Sprawca kolizji zarobił mandat karny.

Wpadł na kradzieży

SOCHACZEW Obsługa sklepu przy ul. Warszawskiej zatrzymała 26 czerwca sprawcę kradzieży sklepowej. Powiadomiła policję. Mundurowi ukarali sprawcę mandatem karnym.

Okradł samochód

LISICE Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca z otwartego samochodu, zaparkowanego przed jedną z posesji ukradł saszetkę z pieniędzmi, dokumentami i telefonem komórkowym. Do zdarzenia doszło 26 czerwca w Lisicach.

Wpadł z narkotykiem

HELENKA Policjanci zatrzymali 36 -letniego mężczyznę w Helence. Przy zatrzymanym znaleźli marihuanę. Do zdarzenia doszło 27 czerwca.

 BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz