Kronika kryminalna

fot. policja

Ukradł narzędzia

NOWY KAMION Policjanci dostali 31 maja zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł z pomieszczeń gospodarczych podkaszarkę, piłę spalinową i elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Nowym Kamionie.

Wpadł poszukiwany

RYBNO Policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Rybno. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania mężczyzny doszło 31 maja.

Zatrzymany pijak

SOHACZEW Policjanci dostali 1 czerwca zgłoszenie, że na ul. 15 Sierpnia leży nietrzeźwy mężczyzna. Zdecydowali, że wytrzeźwieje on w policyjnym areszcie.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży w jednym ze sklepów w centrum miasta. Do zdarzenia doszło 1 czerwca. Złodziej zarobił mandat karny.

Spowodowała wypadek

SZYMANÓW Kobieta kierująca volvo nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z audi. Okazało się, że kobieta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Nałożono na nią mandat karny, a samochód usunięto z drogi na koszt właściciela. Do kolizji doszło 2 czerwca w Szymanowie.

Jechał z zakazem

KĄTY Policjanci z wydziału ruchu drogowego sochaczewskiej KPP zatrzymali 3 czerwca do kontroli kierującego triumphem. Okazało się, że mężczyznę obowiązuje sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do kontroli doszło w Kątach.

Zginęły tablice

BRAKI Z fiata zaparkowanego w miejscowości Braki nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne samochodu. Do zdarzenia doszło 2 czerwca.

Wpadł na alkoholu

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej przy ul. Hubala. Łupem złodzieja padł alkohol. Za jego kradzież policjanci nałożyli na sprawcę mandat karny. Do zdarzenia doszło 4 czerwca.

Straciła dokumenty

WÓJTÓWKA Nieznany sprawca przywłaszczył sobie portfel wraz z dokumentami znajdującymi się w nim. Okradziona została mieszkanka Nowej Suchej. Do zdarzenia doszło 4 czerwca w Wójtówce.

Spowodowała kolizję

IŁÓW Podczas manewru cofania kobieta kierująca toyotą avensis doprowadziła do kolizji z audi a4. Do zdarzenia doszło 5 czerwca na jednej z ulic Iłowa.

Pijana mamusia

SOCHACZEW Policjanci dostali w niedzielę, 6 czerwca zgłoszenie, że kobieta będąca pod wpływem alkoholu ma pod opieką małe dziecko. Funkcjonariusze dali się na wskazane miejsce i poddali kobietę badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wykazało 3 promile. Małoletniego chłopca przekazano pod opiekę trzeźwego członka rodziny. Materiały dotyczące nieprawidłowej opieki trafią do sądu rodzinnego i nieletnich.

 Najechała na drodze

SOCHACZEW Kobieta jadąca volkswagenem polo doprowadziła do kolizji z bmw. Do zdarzenia doszło 6 czerwca na ul. Warszawskiej. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz