80 filmów czeka na głosy

Właśnie spośród tylu tytułów wybrane zostaną cztery z największą liczbą głosów. To właśnie je oglądać będziemy podczas tegorocznych projekcji Sochaczewskiego Kina Plenerowego. Swoich faworytów wskazywać można od 14 do 20 czerwca.

http://kino.sochaczew.pl/

Od lat Sochaczewskie Kino Plenerowe cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców. Również i w tym roku jego główne zasady pozostaną niezmienne. To mieszkańcy zdecydują jakie filmy chcą oglądać w trakcie czterech seansów w kinie „pod chmurką”. Jak zawsze wszystkie projekcje będą ogólnodostępne i bezpłatne. Na miłośników „X muzy” ma czekać ekran o powierzchni 20 m2, minimum 120 leżaków i darmowy popcorn. Przed seansami zaplanowano konkursy i zabawy z nagrodami.

W tym roku zapraszamy na bulwary nad Bzurą.

Seanse odbędą się:

1 lipca o godz. 21.30,

15 lipca o godz. 21.30,

5 sierpnia o godz. 21.00

19 sierpnia o godz. 21.00.

Na wybrane filmy głosujemy od 14 do 20 czerwca na stronie kino.sochaczew.pl. Należy wybrać maksymalnie cztery filmy poprzez zaznaczenie „x” w kolumnie „wybór”. Następnie należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i podać numer PESEL. W kilka dni po zakończeniu głosowania i zsumowaniu wyników, dane te zostaną trwale usunięte.

Do wyboru mamy aż 80 filmów. Tradycyjnie ich lista została skonstruowana tak, by znalazły się na niej różnorodne gatunki, filmy polskie i zagraniczne, nowości oraz klasyki kina.

„Joker”, „Jak zostać królem”, „Wilk z Wall Street”, „Zjawa”, „Przełęcz ocalonych”, „Bohemian Rhapsody”, „Most Szpiegów”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Twój Vincent”, „Żelazna dama”, „Miasto 44”– to tylko niewielka część kinowych propozycji.

Pełna lista – już 14 czerwca na kino.sochaczew.pl.

UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz