56-latek poszukiwany listem gończym pomimo zmiany wyglądu został zatrzymany

fot.policja
Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali 56 – latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna przebywał poza powiatem sochaczewskim i zmienił swój wygląd. Nie zmyliło to sochaczewskich „operacyjnych”…
Policjanci z sochaczewskiej komendy prowadzili poszukiwania 56 – letniego mężczyzny za którym wydano list gończy. Sochaczewianin miał do odbycia karę pozbawienia wolności za oszustwo.

Funkcjonariusze wielokrotnie podejmowali próby zatrzymania go i doprowadzenia do wskazanej placówki penitencjarnej. Ustalono jednak, że poszukiwany przebywa poza powiatem sochaczewskim.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego nie ustawali w poszukiwaniach. Ich działania doprowadziły do tego, że wczoraj mężczyzna został zatrzymany w Błoniu przy stacji PKP.

Mężczyzna miał świadomość, że jest poszukiwany i ukrywał się przed organami ścigania. Zmienił też swój wygląd – zgolił brodę, przefarbował włosy i nosił głęboko naciągniętą czapkę z daszkiem.

Kryminalni dobrze wiedzieli z kim mają do czynienia, ale mężczyzna próbował ratować się przed odsiadką, podając im dane innej osoby. Jego plan nie powiódł się i 56 – latek został doprowadzony do sochaczewskiej komendy, skąd trafił do wskazanego w liście gończym zakładu karnego.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz