24-latek odpowie za włamania w miejscu pracy

fot.policja
Policjanci zatrzymali 24 – letniego mężczyznę podejrzanego o włamania do szafek pracowników jednej z firm, która mieści się na terenie powiatu sochaczewskiego. Podejrzany usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnionych przestępstw. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni, że nieznany sprawca włamał się do szafki ubraniowej pracownika jednej z firm mieszczących się na terenie powiatu sochaczewskiego, ukradł kartę płatniczą i wykonał nią dwie transakcje.

Ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy zajęli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Bardzo dokładna analiza zebranego materiału i dobre rozpoznanie policjantów, doprowadziły do zatrzymania 24 – letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego. W trakcie przeszukania znaleziono przy nim uniwersalny klucz, którym otworzył szafkę pracownika firmy i zabrał kartę płatniczą, którą później dwukrotnie zapłacił za paliwo.

Policjant wydziału kryminalnego przedstawił mu trzy zarzuty kradzieży z włamaniem. Za przewinienia grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Ustalono również, że mężczyzna ma na sumieniu inne przestępstwa. Policjanci cały czas zbierają materiał dowodowy. Na poczet przyszłych kar i roszczeń funkcjonariusze zabezpieczyli mienie ruchome o wartości kilkunastu tysięcy złotych.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz