Wygraj samochód

fot.pixabay
Reklamy

Biorąc udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) przez Internet, nie tylko realizujesz obywatelski obowiązek, ale również masz szansę na spełnienie motoryzacyjnego marzenia! Główną nagrodą loterii NSP 2021 są samochody osobowe. Oprócz auta można wygrać również bony na zakupy o wartości 500 zł lub 1000 zł.
Jak wziąć udział w loterii: – wejdź na stronę https://spis.gov.pl/ i spisz się w dogodnej dla siebie chwili, po zakończeniu formularza spisowego, potwierdź chęć uczestnictwa w loterii, pobierz i zachowaj unikatowy 10-znakowy kod uprawniający do udziału w loterii, zgłoś go na stronie https://loteria.spis.gov.pl/ w terminie od 22 kwietnia do 7 lipca 2021 r. oglądaj transmisje online z losowań na YouTube i Facebook na profilach GUS i sprawdź, czy wygrałeś.
Terminy losowań i szczegóły sprawdzisz w regulaminie dostępnym na stronie https://loteria.spis.gov.pl/. Będzie o nich też przypominać Główny Urząd Statystyczny w swoich mediach społecznościowych.

Jeśli masz pytania, zadzwoń na infolinię loterii dostępną pod numerem 22 871 99 21 (czynna w dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) lub poszukaj informacji na stronie https://loteria.spis.gov.pl/.

opr. es

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz