W rytmie boogie

fot.pixabay

SOCHACZEW W Klubie Kontrast przy Sochaczewskim Centrum Kultury w sobotę 15 maja o godzinie 19.00 odbędzie się kolejny koncert muzyczny. Na scenie zespół Boogie Boys. Niestety tylko w wersji online, którą będzie można śledzić na fanpage’u Klubu Kontrast na facebooku. Jednak już niebawem być może pojawią się koncerty na żywo, choć zapewne jeszcze w reżimie sanitarnym.

Boogie Boys, zespół założony w 2002 roku, jest doskonale znany w kraju i za granicą. W swoim dorobku ma trzy studyjne albumy. Koncertowali u boku wielu gwiazd, takich jak Shakin’ Stevens, Ray Manzarek z The Doors, Eric Burdon z The Annimals, czy Chris Barber.

W lutym 2009 roku Boogie Boys, jako jedyny zespół spoza USA, został finalistą największego bluesowego konkursu na świecie International Blues Challenge w Memphis. Po tym sukcesie ukazał się ich album „Hey You”. W 2010 roku Boogie Boys zagrał trasę koncertową w kalifornii, a album „Hey You!” został finalistą Best self produced album – International Blues Challenge 2010. W kolejnym roku zespół reprezentował Polskę na 1st European Blues Challenge w Berlinie, gdzie znaleźli się w gronie laureatów „TOP 3”. Ich ostatni album, „Made in Cali” został w całości wyprodukowany w USA. Producentem muzycznym albumu jest John Clifton, uznany harmonijkarz, kompozytor i wokalista.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz