TYM RAZEM GROM BYŁ LEPSZY

Liga okręgowa

Grom Warszawa – KS Teresin 1:0 (0:0)

KS Teresin: Chapuła – Marusiak, Binienda, Smoliński, Kowalski (54 K. Bargieł), – Bauman         (84 Izak), Szewczyk, Giś (80 Łukawski), Pakos, Sosnovski (65 Parśniak) – Stencel

W rundzie jesiennej po bardzo dobrym meczu na własnym boisku Teresin zwyciężył z Gromem 3:1 i na rewanż ekipa udawała się w dobrych nastrojach. Tym razem tak radośnie już nie było. Od pierwszego gwizdka arbitra Grom bardzo szybko zdobywał teren, wielokrotnie kilkoma podaniami potrafił stwarzać sobie dogodne okazję bramkowe na szczęście na przerwę udało się zejść przy bezbramkowym remisie.

W drugiej odsłonie gra zaczęła się wyrównywać, zaś w 54 minucie zawodnik w drużynie gospodarzy Adrian Zawadka otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji musiał opuścić boisko. Od tego momentu Teresin miał zdecydowanie więcej gry a Patryk Szewczyk zmarnował znakomitą sytuację. Piłka jednak często jest paradoksalna. Kiedy wydawało się, że podopieczni Sebastiana Kęski mają szansę nawet na zwycięstwo, w 77 minucie przytrafił się fatalny błąd. Po niepotrzebnym dryblingu i stracie piłki na własnej połowie zawodnik gospodarzy zagrał na prawe skrzydło, kolejny dośrodkował  i z bliskiej odległości padła bramka dla Gromu.

Teresin konsekwentnie dążył tym razem już do wyrównania ale mimo gry przez długi czas                     w przewadze, ta sztuka się nie udała. Po prostu gospodarze byli w niedzielny wieczór o tę jedną bramkę lepsi a punktów trzeba szukać w następnych kolejkach.