Trzy remisy i zwycięstwo

fot. pixabay

PIŁKA NOŻNA Warszawska Klasa B, grupa IV

Z powodu pandemii rozgrywki B Klasy ruszyły z opóźnieniem i z tego powodu drużyny teraz nadrabiają opóźnienie, grając co kilka dni. Niezłą dyspozycję mają piłkarze rezerw KS Teresin, którzy w trzech ostatnich meczach zdobyli pięć punktów. Pechowo natomiast grają Sokolnicy, którzy do swojego konta dopisali zaledwie jeden punkcik za remis z Guzovią.

Guzovia Guzów – Sokół Budki Piaseckie 2:2 (1:1)
gole: Artur Fijołek, Łukasz Ogrodzki
skład: Łukasz Kamiński – Jarosław Grefkowicz (46′ Rafał Piaskowski), Mateusz Sękulski (55′ Robert Błaszkiewicz), Paweł Pałuba, Kamil Komosa, Rafał Bajurski (65′ Ptaryk Gzik), Michał Nowak, Marcin Paczkowski (55′ Łukasz Ogrodzki), Artur Fijołek (78′ Bartłomiej Trochimiuk), Damian Buczyński, Tomasz Gral.
UKS Ołtarzew – Sokół Budki Piaseckie 4:2 (3:1)
gole: Adrian Bylicki, Sebastian Sułecki
skład: Łukasz Kamiński – Paweł Pałuba, Adrian Bylicki, Robert Bajurski, Mateusz Sękulski, Rafał Fijołek, Jarosław Grefkowicz, Marcin Paczkowski, Artur Fijołek, Michał Nowak, Patryk Gzik oraz Sebastian Sułecki, Rafał Bajurski, Łukasz Ogrodzki, Radosław Kleśniak.
Sokół Budki Piaseckie – UKS Łady 1:4 (1:2)
Relax Radziwiłłów – KS II Teresin 3:3 (0:2)
gole: Sadziński, Parśniak, Pietrzak
skład: Krystian Zając – Paweł Kowalski, Patryk Zdanowski, Damian Paradowski, Krzysztof Bargieł, Mateusz Banaszek (60′ Piotr Bauman), Przemysław Izak, Jakub Florczak (65′ Kacper Pietrzak), Kamil Sadziński, Sebastian Parśniak, Damian Łukawski oraz: Mikołaj Izak, Kajetan Walicki, Bartłomiej Jarzębowski, Bartosz Tomaszkiewicz.
UKS Łady – KS II Teresin 4:4 (1:1)
gole: Damian Łukawski (2), Roman Sosnovskyi, Paweł Kowalski
skład: Krystian Zając – Roman Sosnovskyi, Patryk Zdanowski (60′ Bartosz Tomaszkiewicz), Krzysztof Bargieł, Kamil Sadziński (62′ Jakub Florczak), Piotr Bauman, Grzegorz Węsek, Jakub Giś (71′ Mateusz Banaszek), Przemysław Izak, Damian Łukawski, Paweł Kowalski.
KS II Teresin – UKS Borzęcin 2:1 (1:0)
gol: Mikołaj Izak, Kacper Sadziński
skład: Krystian Zając – Kajetan Walicki, Krzysztof Bargieł, Paweł Kowalski, Patryk Zdanowski, Grzegorz Węsek, Jakub Gmurek, Mikołaj Izak, Damian Łukawski, Roman Sosovskyi, Kamil Sadziński oraz Bartłomiej Jarzębowski, Mateusz Wysocki, Kacper Pietrzak.
XVI kolejka
Guzovia – Sokół 2:2
Relax – Teresin II 3:3
BUKS – Ołtarzew 2:4
Komorów – Łady (mecz został przełożony)
Płochocin – Borzęcin 2:1
Naprzód II – Zamienie 0:3
Orion – Victoria 0:3 v.o.
Milan II – Raszyn II 3:3
XXII kolejka
Ołtarzew – Sokół 4:2
Łady – Teresin II 4:4
BUKS – Zamienie 1:2
Borzęcin – Victoria (mecz przełożony)
Komorów – Raszyn II 1:4
Płochocin – Milan II 0:5
Naprzód II – Guzovia 2:1
Orion – Relax 0:3 v.o.
XXIII kolejka
Sokół – Łady 1:4
Teresin II – Borzęcin 2:1
Orion – BUKS 0:3 v.o.
Relax – Naprzód II 0:1
Guzovia – Płochocin 0:2
Milan II – Komorów 2:3
Raszyn II – Ołtarzew 5:2
Victoria – Zamienie 1:1
Tabela
1.Naprzód II Stare Babice 48 54-21
2.KS II Raszyn 44 81-38
3.FC Komorów 43 103-35
4.UKS Łady 40 79-28
5.Milan II Milanówek 39 66-28
6.SRS Zamienie 33 66-39
7.Victoria Głosków 31 44-41
8.Guzovia Guzów 31 48-36
9.Relax Radziwiłłów 26 44-49
10.UKS Ołtarzew 24 44-77
11.Sokół Budki Piaseckie 20 47-68
12.UKS Borzęcin 19 69-59
13.KS II Teresin 16 33-82
14.BUKS Pruszków 14 25-71
15.FC Płochocin 12 18-79
Orion Cegłów został wycofany z rozgrywek.
Tomasz Ertman

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz