Trzech mieszkańców powiatu sochaczewskiego zatrzymanych za posiadanie narkotyków

fot.policja
Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali ostatnio trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Każdy z nich usłyszał już zarzut. Przypominamy, że posiadanie środków odurzających jest zabronione i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.
Do pierwszego zatrzymania doszło w poniedziałek na ul. Dewajtis w Sochaczewie. Policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego podczas wykonywanych czynności z 31 – letnim mieszkańcem powiatu sochaczewskiego znaleźli przy nim amfetaminę. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Dzień później, dzielnicowa jadąca na kontrolę miejsca oznaczonego na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, zauważyła na ul. Przylasek zaparkowany samochód marki Volkswagen Passat. W środku siedział mieszkaniec gminy Sochaczew. W jego samochodzie znaleziono biały proszek wysypany na paczkę papierosów. Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do sochaczewskiej komendy.

Wczoraj, tuż przed godziną 5., policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali na ulicy Warszawskiej 31 – letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie marihuanę.

Każdy z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Policjanci przypominają, że posiadanie narkotyków jest zabronione i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz