PRACOWNICA STACJI PALIW UJĘŁA NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ

fot.policja
Pracownica jednej z sochaczewskich stacji paliw ujęła nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z sochaczewskiej jednostki zostali powiadomieni o ujęciu obywatelskim nietrzeźwego kierowcy. Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji paliw w Sochaczewie. Na miejsce natychmiast ruszyli funkcjonariusze ruchu drogowego.

Mundurowi ustalili, że kierowca renault przyjechał na stację paliw po alkohol. Obsługująca go kobieta podejrzewała, że jest nietrzeźwy, więc zwróciła mu uwagę, że nie powinien jeździć samochodem pod wpływem alkoholu. Kierowca renault zaprzeczył, że spożywał alkohol. Kobieta wyszła do zaparkowanego pojazdu, upewniła się, kto nim przyjechał, wyjęła kluczyki ze stacyjki i wezwała patrol policji.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 25 – latka. Okazało się, że miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali go i doprowadzili do policyjnego aresztu. Jak wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Dziękujemy za ujęcie nietrzeźwego kierowcy i postawę godną naśladowania!

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz