Powiat w fotograficznym ujęciu

fot.pixabay

Jeszcze do piątku – 21 maja w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie czekamy na zdjęcia w ramach organizowanego konkursu fotograficznego pn. „Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna”. W minionym roku, w związku z pandemią nie udało się przeprowadzić XV jego edycji. W tym roku podejmujemy wyzwanie i chcemy przeprowadzić konkurs, oczywiście przy zachowaniu panujących obostrzeń. Pierwsze prace już spływają do Starostwa. Pogoda sprzyja, zachęcamy więc do wzięcia aparatu w rękę i wykonanie ciekawych, pomysłowych i niepowtarzalnych zdjęć w jednej a może w każdej z zaproponowanych trzech kategorii.

Powiatowy konkurs fotograficzny, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, przy współpracy ZS RCKU skierowany jest do uczniów klas VI, VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu sochaczewskiego. Jeśli chodzi o kategorie tematyczne to obok cieszącej się największą popularnością – natury, można nadsyłać zdjęcia także z serii: portrety (ludzie i zwierzęta). Trzecia kategoria zmienia się co roku, pozostając cały czas w obrębie symboli i historii. W tym roku dotyczy zdjęć kapliczek, przydrożnych krzyży czy figur – tak popularnych widoków na mazowieckiej wsi i w lasach.  Zdjęcia można nadsyłać do 21 maja br.

Uczestnik może dostarczyć maksymalnie 4 zdjęcia w formacie 15×21 cm (wszystkie mogą być w jednej kategorii). Tematyka musi odnosić się tylko do obszaru powiatu sochaczewskiego. Opisane prace z formularzami, należy składać przez pocztę lub osobiście w Starostwie Powiatowym, ul. marsz J. Piłsudskiego 65 (parter, kancelaria ogólna) z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”. Finał organizator przewiduje w czerwcu br. Natomiast forma i sposób ogłoszenia wyników, jak i wręczenie nagród ustalone będzie po posiedzeniu komisji konkursowej. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Starostwa: www.powiatsochaczew.pl w zakładce Konkursy.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz