PORA NA WIOSENNY RELAKS

fot.pixabay

 Masaż to podstawa każdego zabiegu kosmetycznego. Używamy do jego wykonania samych rąk oraz wielu akcesoriów, jak np. szklanych kul.

Szklane kule wypełnione płynem, który delikatnie chłodzi skórę, to doskonały pomysł do wykorzystania w okresie wiosenno-letnim. Są wykończone stabilną rączką i poręczną rękojeścią, która ułatwia precyzję ruchów podczas zabiegu. Kule mają gładką powierzchnię. Dzięki temu masaż jest delikatny i przyjemny. Umożliwiają drenaż na poziomie płytko położonych naczyń chłonnych. Płyn, którym są wypełnione, spełnia rolę chłodzącą.

Ważne jest, że jego wyjątkowe właściwości gwarantują stałą temperaturę podczas całego zabiegu. Kule ułatwiają wykonanie delikatnych technik przepychających, tłoczących, wyciskających i pompujących. Taki masaż skutecznie wspomaga walkę z cellulitem, dzięki przyspieszonemu usuwaniu zbędnych produktów przemiany materii. Niweluje obrzęki, usprawnia transport wody i soli mineralnych do komórek oraz pobudza procesy immunologiczne.

Efektem masażu za pomocą kul jest przyspieszenie i rozprowadzenie płynów w organizmie, oraz wydalenie toksyn poprzez pobudzenie układu limfatycznego. Szklane kule są wykorzystywane także w masażu całego ciała, łączonym z zabiegiem antycellulitowym lub wyszczuplającym. Świetnie sprawdzają się przy zabiegach na twarz, szyję i dekolt. Znakomicie poprawiają jędrność skóry i niwelują obrzęki. Możemy nimi wykonać masaż stóp, który przyniesie ulgę zmęczonym i opuchnięty stopom.

Hanna Kasztelan

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz