Policjanci ustalaja przyczyny i okoliczności wypadku w Kożuszkach Parcel

Wczoraj rano w miejscowości Kożuszki – Parcel na drodze krajowej nr 92 doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciągnika siodłowego marki Volvo doprowadził do zderzenia z fordem fusion, który następnie uderzył w naczepę pojazdu jadącego przed nim.

Kierowcą pojazdu osobowego był 27 – letni mieszkaniec powiatu płockiego. Ranny mężczyzna został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do jednego z warszawskich szpitali.

Pas ruchu w kierunku Sochaczewa był zablokowany, więc wprowadzono ruch wahadłowy. Kierowcy mogli liczyć na pomoc mundurowych.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, przesłuchiwali świadków zdarzenia, robili oględziny, zabezpieczali ślady i sporządzali dokumentację fotograficzną. Na miejscu pracował również biegły. Cały czas trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnego przebiegu, przyczyn i okoliczności wypadku. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz