NIETRZEŹWY KIEROWCA UDERZYŁ W DRZEWO

fot. policja

Nowa Sucha – Policjanci ustalili sprawcę zdarzenia drogowego do którego doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Nowy Kozłów Drugi. Autem, które uderzyło w drzewo, podróżowało dwóch mężczyzn i żaden nie przyznawał się do kierowania. Dzisiaj zarzut usłyszał 50 – letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji.

W sobotę wieczorem do sochaczewskiej komendy dotarło zgłoszenie, że w miejscowości Nowy Kozłów Drugi doszło do zdarzenia drogowego. Z rozmowy ze zgłaszającym wynikało, że pojazd marki Seat Alhambra uderzył w drzewo. Mundurowi ustalili, że podróżujący nim mężczyźni byli nietrzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozpoczęli ustalenia, który z mężczyzn siedział za kierownicą seata. Żaden z nich się nie przyznawał. Dzisiaj zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszał 50 – letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. Przyznał się do popełnionego przestępstwa. Policjanci nałożyli na niego wysoki mandat karny za spowodowanie kolizji.

Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz