Nietrzeźwy i bez uprawnień doprowadził do kolizji z ogrodzeniem

fot.policja
Kierujący pojazdem marki Audi A4 doprowadził do kolizji z ogrodzeniem posesji. Mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a w chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
W nocy z piątku na sobotę, policjanci z sochaczewskiej drogówki interweniowali w Kuznocinie wobec sprawcy zdarzenia drogowego. Z ustaleń wynika, że 25 – letni mężczyzna kierował pojazdem marki Audi A4 i w pewnym momencie zjechał ze swojego pasa ruchu. Auto uderzyło w ogrodzenie jednej z posesji.

Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierujący miał ponad promil alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania. Policjanci zatrzymali 25 – latka i doprowadzili do sochaczewskiej komendy.

Jak wytrzeźwiał, policjanci przedstawili mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Ukarano go również dwoma mandatami karnymi za popełnione wykroczenia – spowodowanie kolizji i kierowanie pojazdem bez uprawnień.

Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz