Mieszakniec Sochaczewa zatrzymany za posiadanie kokainy i marihuany

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali młodego mieszkańca Sochaczewa podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli w wynajmowanym przez niego mieszkaniu około 10 gramów kokainy i marihuanę. Posiadanie narkotyków jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci z sochaczewskiej komendy pracowali nad sprawą 24 – letniego mieszkańca miasta, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W piątek wieczorem doszło do realizacji sprawy.

Kryminalni weszli do jednego z mieszkań przy ul. Okrzei w którym przebywał 24 – latek. Podczas przeszukania, kryminalni znaleźli w mieszkaniu biały proszek, susz roślinny, wagę elektroniczną i szklaną lufkę. Młody sochaczewianin został zatrzymany.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie wstępnie zbadano i zważono zabezpieczone substancje. Okazało się, że mężczyzna miał domu prawie 10 gramów kokainy i marihuanę.

Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Podejrzany przyznał się do popełnionego przestępstwa, które jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz