Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Jechała bez uprawnień

NOWY KAMION Policja z KPP w Sochaczewie zatrzymała 17 maja kobietę, która jechała fordem focusem nie mając prawa jazdy. Do zdarzenia doszło w Nowym Kamionie.

Ukradli olej

SOCHACZEW Nieznani sprawcy ukradli około 600 litrów oleju napędowego. Do zdarzenia doszło 18 maja na ul. Wiskozowej. Policja poszukuje sprawców kradzieży.

Kolizja na drodze

SOCHACZEW Kierowca seata nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Tym samym doprowadził do kolizji z volkswagenem passatem. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny. Do kolizji doszło 18 maja na ul. Gawłowskiej.

 Stracił dowód

ROZLAZŁÓW Policjanci otrzymali 19 maja zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł dowód rejestracyjny pozostawiony w otwartym mercedesie. Do zdarzenia doszło w Rozlazłowie.

 Pomogli pijanemu

KAMION PODUCHOWNY Do KPP w Sochaczewie wpłynęła 19 maja informacja, że w Kamionie Poduchownym znajduje się mężczyzna, który sprawia wrażenie zagubionego lub bezdomnego. Po dotarciu na miejsce policjanci zastali nietrzeźwego mieszkańca powiatu sochaczewskiego. Nie zostawili go jednak samego sobie, ale doprowadzili do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę rodziny.

Wpadł poszukiwany

SOCHACZEW Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego KPP w Sochavczewie 20 maja zatrzymali 25-letniego mieszkańca miasta. Poszukiwany był on na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło na ul. Dywizjonu 303. Mężczyzna trafił do placówki penitencjarnej.

Zderzenie na drodze

KOŻUSZKI PARCEL Kierowca volkswagena passata nie dostosował prędkości swego auta do warunków ruchu i doprowadził do zderzenia z dwoma pojazdami ­­ volkswagenem golfem i scanią. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło 21 maja.

Kolizja rowerzystów

SOCHACZEW na ul. Warszawskiej w Sochaczewie doszło 21 maja do zderzenia się dwoje rowerzystów. Kolizxja miała miejsce na ścieżce rowerowej. Karetka pogotowia przetransportowała 68-letnią kobietę do szpitala.

Ukradł kosiarkę

SOCHACZEW Z budynku gospodarczego na niezamieszkałej posesji przy ul. Chłopickiego nieznany sprawca skradł kosiarkę spalinową. Policja o włamaniu i kradzieży zostala powiadomiona 22 maja

Na gorącym uczynku

WÓJTÓWKA Do sochaczewskiej komendy policji wpłynęła informacja o ujęciu mężczyzny przyłapanego na usiłowaniu kradzieży. Policjanci ukarali mężczyznę wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 22 maja w Wójtówce.

Na podwójnym gazie

STARY DĘBSK Policjanci z patrolu drogowego zatrzymali 23 maja do kontroli drogowej 26-letniego mieszkańca Sochaczewa. Okazało się, że kierowca renault znajduje się pod wpływem alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Starym Dębsku.

Wpadł z prochami

LUDWIKÓW Policjanci zatrzymali 37-latka, który posiadał przy sobie torebkę z białym proszkiem. Do zatrzymania doszło 23 maja w Ludwikowie. Badania proszku ustalą jego skład. Policja przypomina, że posiadanie narkotyków jest kara do 3 lat pozbawienia wolności.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz