Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Spowodował kolizję

SOCHACZEW Kierujący nissanem almerą nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem volvo. Na sprawcę kolizji policja nałożyła mandat karny. Do zdarzenia doszło 10 maja na ul. 15 Sierpnia.

 Trafił w sarnę

BRZOZÓW A Kierowca tyotay uderzył w sarnę, która wbiegła mu wprost pod koła samochodu. samochód. Do kolizji doszło 11 maja w Brzozowie.

Najechała na opla

KOZŁÓW SZLACHECKI Kobieta prowadząca toyotę nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla insignia. W efekcie doprowadziła do kolizji. Policja ukarała sprawczynię zdarzenia mandatem karnym. Zdarzenie miało miejsce 11 maja.

Wpadł poszukiwany

ŻUKÓW Policjanci zatrzymali 12 maja mieszkańca gminy Młodzieszyn. 39 – latek był poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Po opłaceniu grzywny, mężczyzna został zwolniony. Do zatrzymania doszło w Żukowie.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Policjanci zostali wezwani do jednego ze sklepów na ul. 15 Sierpnia w Sochaczewie w związku ujęciem na gorącym uczynku sprawcy kradzieży. Obsługa zatrzymała złodzieja alkoholu i artykułów przemysłowych. Policjanci ukarali mężczyznę wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 12 maja.

Wpadł pod auto

SOCHACZEW Motorowerzysta 13 maja na ulicy Warszawskiej wskutek nieuwagi wpadł pod skodę fabię. Sprawca kolizji zarobił mandat karny.

Skradzione przęsła

PAPROTNIA Policjanci zostali powiadomieni, że nieznani sprawcy ukradli metalowe przęsła ogrodzeniowe. Do zdarzenia doszło 13 maja w Paprotni.

Znikły tablice

SOCHACZEW Złodzieje tablic rejestracyjnych nie próżnują. Do sochaczewskiej komendy policji wpłynęło 14 maja zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z seata ibizy zaparkowanego na ul. Warszawskiej.

Jechała zbyt szybko

KOZŁÓW BISKUPI Policjanci zatrzymali 14 maja do kontroli drogowej opla astrę, którym kierowała mieszkanka Łodzi. Kobieta ponad dwukrotnie przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, ukarali mandatem i nałożyli punkty karne. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Wpadł w sklepie

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 15 maja na ul. 15 Sierpnia.

Kolejne tablice stracone

BIELICE Kolejny samochód w tym tygodniu stracił tablice rejestracyjne. Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł te z pojazdu z volkswagena golf z zaparkowanego w Bielicach. Do zdarzenia doszło 16 maja.

Pijany za kółkiem

WÓJTÓWKA Policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej kierowcę hondy. W trakcie wykonywanych czynności uznali, że kierujący może być pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało,, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło 16 maja na drodze w okolicach Wójtówki

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz