Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Potrącił na pasach

SOCHACZEW Na ul. Staszice kierowca kia nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu na pasach. W efekcie potrącił kobietę. Policjanci na sprawcę zdarzenia nałożyli mandat karny. Do zdarzenia doszło 27 kwietnia.

Wnuczek zaatakował

SOCHACZEW Małżeństwo seniorów nie dało się oszukać fałszywemu wnuczkowi. Zadzwonił do nich mężczyzna podający się za funkcjonariusza policji. Chciał wyłudzić 20 tys. złotych. Małżonkowie jednak przerwali rozmowę i zgłosili zajście policji. Do zdarzenia doszło 28 kwietnia.

Awanturnik pod kluczem

IŁÓW Policjanci zatrzymali 28 kwietnia mężczyznę podejrzewanego o stosowanie przemocy wobec domowników. Nietrzeźwy i agresywny mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Iłów.

Pijany tatuś

SOCHACZEW Policjanci dostali informację, że mężczyzna pod wpływem alkoholu zajmuje się dzieckiem. Malec został przekazany pod opiekę matki. Do zdarzenia doszło 1 maja na Al. 600 – lecia.

Ukradł olej

TOPOŁOWA Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca dostał się na posesję w Topołowej skąd ukradł olej napędowy. Paliwo spuścił z trzech ciężarówek. Do zdarzenia doszło 2 maja.

Wojenny granat

KROMNÓW Podczas prowadzonych prac archeologicznych w Kromnowie znaleziono granat z czasów II wojny światowej. Policjanci zabezpieczyli niewybuch. Do zdarzenia doszło 3 maja.

Ukradł jabłonki

NOWA SUCHA Mieszkanka gminy Nowa Sucha zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej około 90 drzewek jabłoni. Do zdarzenia doszło 4 maja w Nowym Kozłowie Pierwszym.

Uszkodził rogatki

TERESIN – GAJ Kierowca ciągnika siodłowego daf doprowadził do uszkodzenia rogatek kolejowych w Teresinie – Gaju. Do zdarzenia doszło 6 maja. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny.

Wykorzystał okazję

RYBNO Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca wykorzystał okazję i z otwartego mieszkania w Rybnie ukradł laptopa. Sprzęt wyceniony był na kilkaset złotych. Do zdarzenia doszło 7 maja.

Wojenny pocisk

WITKOWICE Policjanci dostali 8 maja zgłoszenie, że na polu w Witkowicach znaleziono niewybuch. Okazało się, że był to ok. 25 cm pocisk z czasów II wojny światowej. Znalezisko zostało 8 maja przekazane saperom.

Pijana w rowie

KAWĘCZYN Policjanci dostali zgłoszenie, że w rowie leży jakaś nieprzytomna kobieta. Po dojeździe patrolu policji na miejsce okazało się, że jest to pijana 36-latka. Policjanci przekazali ją pod opiekę partnera. Do zdarzenia doszło 9 maja w Kawęczynie.

Motocyklista najechany

BRZOZÓW STARY Kierowca pojazdu osobowego zderzył się z motocyklistą na drodze w Brzozowie Starym. Do zdarzenia doszło 9 maja. Kierowca jednośladu i jego pasażerka trafili do szpitala. Trwają czynności zmierzające do ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz